روایت برنامه CoachingOurselves از سازمان های بین المللی

CoachingOurselves را سازمان های متعدد و مشهوری چون SAP، FUJITSU ،Nissan و بسیاری از سازمان های دیگر اجرا کرده اند، در ادامه نظرات مدیران این مجموع ها راجع به این برنامه را می خوانید.

SAP-Organization

مارلین واتلینگ | مدیریت منابع انسانی SAP

“Coachingourselves یک راه حل خوب در زمان خوب است، وقتی این روش را به مدیران خود معرفی کردیم، از زبان آنها می شنیدیم که می گفتند: این روش بهترین رویکردی است که در طول این سال ها تجربه کرده اند و تاکنون دیده اند. این روش بسیار نزدیک به آن چیزی است که ما در واقعیت انجام می دهیم و ما می توانیم به سادگی از آن استفاده کنیم، این روش به سادگی موضوع و محتوای مورد نیاز را در دستور کار قرار می دهد.”

کارل ناگل | مدیر منابع انسانی Hazelden

“مدیران ما برای آزمون ایده ها و مفاهیم مشتاق هستند اما این چالش همیشه وجود داشته است که چگونه یاد بگیرند و یادگیری خود را در عملیات روزانه به کارگیرند. علاوه بر این آنها دوست دارند تا مهارت های خود را ارتقا دهند و با همکاران خودشان به اشتراک بگذراند. رویکرد CoachingOurselves با احترام به تخصص و تجربه مدیران در محیط کار فعلی شان مانند یک محرک یادگیری عمل می کند، این رویکرد یادگیرنده را تشویق می کند تا تئوری را با عملیات روزانه در قالبی کارآمد و امکان پذیر، متصل کند.”

Hazelden-Case-Studies
Syngenta

دیوید مارشال | مدیر توسعه فروش و بازاریابی Syngenta

“Coachingourselves، یک روش عالی برای تیم های رهبری در سازمان است این روش بستری برای بحث و انتقال تجربه ها به یکدیگر فراهم می کند، زمانی که هر یک از مدیران بر تیم های فردی خودش متمرکز شده است هرگز امکان ساختن تیم های رهبری در سازمان وجود ندارد، اما با این روش شما با کمک برنامه ی یک ساعته Coachingourselves می توانید دستاوردی بیش از ساعت ها کارگاه و کلاس داشته باشید.”

گراهام بارکوس | مدیر توسعه سازمانی Cathay Pacific

“همیشه یکی از دغدغه های مهم و چالش های ما در یادگیری سازمانی این بود که چگونه یک ارتباط واقعی بین افراد خاص و نیازهایشان متناسب با فضا و نیاز خاص سازمان برقرار کنیم. ما در جستجوی روشی بودیم که افراد را برای توسعه خودشان توانمند سازد و در عین حال سازمان نیز از این توسعه منافعی را کسب کند. CoachingOurselves همان چیزی است که ما می خواستیم.”

Cathay-Pacific
Fujitsu

کنتارو لیجیما | معاون مدیر عامل Fujitsu

“جلسات CoachingOurselves فضای گرانبهایی را فراهم می کند که مدیران به تنهایی و در گفت و گو با همکاران خود می توانند به تفکر عمیق درباره ی سبک های مدیریتی خود بپردازند.”

چیکو کامایا | مدیر منابع سازمانی Nissan

“این بهترین برنامه آموزشی بود که من در طول ۳۰ سال سابقه خود در این شرکت تجربه کردم.”

Nissan
Brother

دیانا بولت | مدیر توسعه سازمانی Brother

“نتیجه این برنامه برای ما، روابط کاری قدرتمندتر، مدیرانی بهتر و تصمیم گیرندگانی بهتر بود علاوه بر این فرایندها بهبود یافتند، کارایی افزایش و سازمان وضعیت بهتری پیدا کرد. اکنون ما CoachingOueselves را در تمام سازمان به کار می گیریم. تا شاهد تغییر در آینده سازمان و یکپارچه شدن فرهنگ سازمانی باشیم. از CoachingOurselves به خاطر شگفت آور و فوق العاده بودنش متشکریم.”

جان هاول | مدیر توسعه سازمانی Mc Gill

“CoachingOurselves یک روش ارزشمند و ساختار یافته است که امکان گسترش آن به تمام سازمان وجود دارد و به مراتب ارزانتر از اعزام یک نفر به دوره MBA است.”

mcgill
AlbertaHealthService

دکتر کریس ایگل | مدیرعامل سابق Alberta Health Services

“شاید باور نکنید و شگفت زده شوید که چگونه روش به این سادگی کارآمد است، Coachingourselves توقفگاه هایی برای تفکر ایجاد می کند. این فرایند از طریق درگیر کردن ذهن افراد با اقدامات روزانه شان توانایی رهبری آنها را بهبود می بخشد و یک زبان ساده از مدیریت را معرفی می کند. مکالمه ها ساختار یافته اند اما ساختار را تحمیل نمی کنند، این مکالمه ها تجربه های ما را به نیازهای واقعی ما متصل می کند.”

آتنا هاریس اینگال | مدیر یادگیری و توسعه AAT، دولت استرالیا

“واقعا و بدون تردید می گویم، محتوا و اثر CoachingOurselves در سازمان، ارزش هزینه و مبلغی که برایش پرداخت می شود را دارد. بعد از کسب یک تجربه موفق و اخذ بازخورد مثبت از یک گروه، این برنامه را در همه گروه های سازمان اجرا کردیم.”

administrative-appeals-tribunal

اگر می خواهید متدولوژی CoachingOurselves را در سازمانتان برگزار کنید با ما تماس بگیرید.

کلمه مورد نظر خودتون رو تایپ و سپس دکمه Enter را فشار دهید

Shopping Cart